Aktor podczas eventów | Łódź

Wyjątkowy Prezent
  • Łódź, łódzkie

Inny

Umowa zlecenie

Do stałej współpracy przy komediowym projekcie aktorskim organizowanym przez Wyjątkowy Prezent, z udziałem niewielkiej publiczności (około 30 osób), poszukujemy kolejnych aktorów:

- kobiety do roli KELNERKI FLIRCIARY

- mężczyzny do roli KELNERA GAPCIA

Do aplikowania zapraszamy również aktorów amatorów z umiejętnością improwizacji, studentów ostatnich lat lub absolwentów szkoły aktorskiej/akademii teatralnej!

Zadania, jakie na Ciebie czekają:

- prowadzenie specjalnie przygotowanych eventów Sh*tty Dinner,

- odgrywanie wybranej roli wg scenariusza z elementami improwizacji i interakcji z gośćmi.

Oczekiwania:

- szukamy osób mieszkających w Łodzi - warunek konieczny,

- umiejętność improwizacji i interakcji z gośćmi,

- charyzma, pogodne usposobienie i energia do działania,

- dyspozycyjność w wybrane dni w przedziale poniedziałek-czwartek w godzinach wieczornych (najczęściej event zaczyna się o godz. 19:00),

- duuuża dawka poczucia humoru i luzu :),

- biegła znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

- pracę dorywczą przy wyjątkowych eventach (obecnie organizujemy 1-2 eventy miesięcznie, wraz z rozwojem projektu ilość eventów może się zwiększyć),

- długofalową współpracę,

- 200 zł netto za zrealizowany event (max 3-4h, sam event trwa do 2h).

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie aplikacji poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj:

Przykładowy film z eventu znajdziesz na naszym kanale YouTube - Wyjątkowy Prezent "Sh*tty Dinner - Komediowa Kolacja"
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)